Сигнал № 0004821 / 15.04.2024
Статус: получил отговор

Опасно нклолен стар висок бор в частен имот

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Моля да проверите и да издадете предписание за нуждата от отстраняване на огромно надвиснало дърво в двора на къщата на "Свети Наум" №20 / към ул. "Теодосий Търновски". Тази зима от тежкия сняг се наклони с още 1 метър. Всеки момент то може да падне върху улицата!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:668912OG-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
14.06.2024
Столична община - Район "Лозенец"
SN:668912OG-NC
Опасно наклолен стар висок бор в частен имот изпратен отговор
Коментари
Няма коментари