Сигнал № 0000473 / 08.08.2018
Статус: изпратен

Свлачище - ул. Пещерняк гр.Чепеларе

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

"отчаяние" е точната дума с която се обръщаме към .... вече и ние не знаем към кого да се обърнем, защото отговорът на община Чепеларе е, че пари няма, за това и сами запълваме с бетон огромните отворили се дупки, а същевременно се преасфалтира съседна улица...
Сагата започва от преди повече от 10 години, когато проливните дъждове подкопават улица Пещерняк в гр. Чепеларе... Живущите се принудиха да засадят бързорастящи дървета на свличащият се скат, чиито корени се надяват да задържат улицата да не се срути. Дърветата вече пораснаха, а обещанията улицата да се възстанови и укрепи - така и не се изпълниха. Сега заради новите проливни дъждове на същата улица от дугата страна се получи свлачище. Свлече се скална маса, която не може да се отстрани от пътя, като тя застрашава както живущите на улицата, така и на преминаващите хора и автомобили, преминаващи непосредствено под свлачището. В свое изказване от 06.08.2018г. (https://goo.gl/wcbXa8) министър Нанков казва, че пари за въстановяване ще бъдат отпуснати, но те ще стигнат там, закъдето има информация за съществуващ проблем. Моля Ви, помогнете ни този сигнал да стигне до там, където някой евентуално ще направи наистина нещо по-различно от вдигане на рамене и то ще се случи сега... преди наистина някой да е пострадал ...
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:643007VH-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари