Сигнал № 0000471 / 07.08.2018
Статус: изпратен

Детска площадка в безобразно състояние

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В Младост 2, зад блок 224 се намира уж детска площадка. Съораженията се губят в избуялата трева като за нейното косене явно никой не се грижи! Не е за вярване подобно безхаберие. От приложените снимки ще се убедите в казаното. Моля, вземете мерки както за косене, така и за пръскане против кърлежи и други гадини.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:008709PN-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари