Сигнал № 0000465 / 03.08.2018
Статус: изпратен

Трафопост на ъгала на бул Райко Даскалов и улХристо Караминков 4 мк район

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Има помещение което се ползваше за хидрофлор преди 27 год .От тогава явно не се ползва.Беше обрасло с храсти и дървета.Аз изрязах ипоокастрих пред входа и се откри врата с катинар и ел табло.Кой е стопанина и законно ли е отдадени 2 помещения втрафопоста?
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:459666KK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари