Сигнал № 0004628 / 11.02.2024
Статус: изпратен

незаконна надстройка с осветление, което пречи на съседните сгради

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
кв. Кръстова Вада, ул. Сашо Николов - Сладура № 6
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:641715FX-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари