Сигнал № 0000045 / 16.02.2018
Статус: получил отговор

Детска градина

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В цялото пространство между булевардите "Симеоновско шосе" - "Черни връх" - "Вапцаров - няма нито една детска градина, училище или ясла. Става дума за обществена такава. Това е огромна територия от няколко квадратни километра, а подобна инфраструктура не е изградена. Една от причините за задръстванията и за замърсяванията в София е тази, че жителите на един такъв градски район, всяка сутрин са принудени да изминават / в моя случай/ по 10 километра с колите си, за да откарат детето или децата на детска ясла, градина или училище, там, където има такова, вместо да ползват такива в своя квартал.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:111454XV-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 1
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
07.08.2018
Столична община
Re: SN:111454XV-NC
Коментари

tib ( преди 3 години )

Има общинска градина в квартала, ОДЗ 175 Слънчеви Лъчи, намира се на Чавдар Мутафов и Тодор Ф Чипев. Друг е въпросът дали ще успеете да се класирате... там с близо 50% е надвишен капацитета на групите. Успех.
1 - 1 от 1