Сигнал № 0000411 / 11.07.2018
Статус: изпратен

Дупки на ул. Бигла

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Моля да асфалтирате множеството дупки по ул. Бигла! Някои вече са ями, особено на Бигла 2
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:836508EW-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари