Сигнал № 0000407 / 09.07.2018
Статус: изпратен

Неправомерно паркирана от години каравана с постоянно свързване към ток. Местоположение - Дружба 2 до църквата.

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Уважаеми дами и господа. От години стои една каравана на паркинга на блок 209. Захранена е постоянно с кабел за ток, който е свързан към помещение прилежащо на църквата. В същото време паркинга изнемогва от недостатъчни места за паркиране. Моля да назначите проверка на случая.
Във връзка с това искам да задам друг въпрос.
Господин Кмета на район Искър, издаде заповед да не се паркира на тротоара пред църквата на бул. Цв. Лазаров и непрекъснато изпраща паяци да вдигат автомобилите. Тротоарът е достатъчно широк и има място да минават пешеходци и майки с детски колички. Това пространство много улесняваше живущите в блок 209 и 210, тъй като в паркинга няма достатъчно паркоместа и автомобилите се редят в три, дори и в 4 редици. /прилагам снимка от презадръстения паркинг пред блок 209/
Призива ми е, ако е възможно това пространство отново да се използва за паркиране.
Благодаря
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:512721NB-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари