Сигнал № 0000038 / 15.02.2018
Статус: Изпратен повторно

Нерегламентирано запазване на паркоместа

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Това е начина, по който масово се запазват места в Младост 4,в района на бизнес парка. Явно много хора са решили, че имайки апартамент в блок, автоматично могат да пазят паркоместа с гуми и други отпадъци.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:302917WA-NC
Последователи: 3
Статус: Повторно изпратен до Столичен инспекторат - с искане за информация за движението по сигнала
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
16.02.2018
georgi89
Точен адрес
Точното местоположение на снимката е в пространството между блок 453 и 454. Но така или иначе такива снимки могат да се направят в цялата околност на Бизнес Парк - а
Коментари

ico ( преди 3 години )

Навсякъде бутилки от минерална вода, столове, гуми, тухли, камъни. Ужасна история. На много улици виждам пред къщата или кооперацията по същия начин "резервиране" на паркоместа.

123 ( преди 3 години )

Къде точно се намира това? Със сигурност ще улесниш инспекторите, ако посочиш например между кои блокове е тоя паркинг.
1 - 2 от 2