Сигнал № 0003727 / 23.03.2023
Статус: получил отговор

Изоставен автомобил

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Автомобил с рег. номер: ВР 3996 СК е паркиран за повече от 3 месеца пред бл. 6 в кв. Бъксон - София. Намира де на ул. Ал. Суворов. Както е видно от снимките, дори едната гума е спаднала до джанти. Моля за предприемане на действия, по отстраняване на автомобила, който заема ценно парко място в София. Може да бъде спокойно изоставен в гр. Враца, ако не пречи на гражданите там, тук определено не е място да се складират автомобили, които не се движат. Благодаря предварително.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:729362ME-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
06.04.2023
Министерство на вътрешните работи (МВР)
ОПП СДВР на вх.№ 433200-33906/23.03.2023
Коментари

Eduard ( преди 5 месеца )

По какво точно успя да прецениш, че автомобилът принадлежи на човек от Враца? Отговор ,,по врачанския номер" не е валиден, тъй като от 2019-та година насам не е нужно да се сменяват номерата. Съответно собственикът на автомобила може да е например от Силистра, Бургас, че дори и от София. Не всички софиянци си сменяват номерата, живейки за мнението на другите. Плюс това когато си подавал сигнала, автомобилът е имал валиден преглед и незнайно как не си забелязал това. Ще те разочаровам, обаче никой не е длъжен да си кара колата всеки ден, колкото и да ти се иска. Може да си я остави за цяла година пред блока, стига да й плаща всичко необходимо. Ето даже и от общината са те отрязали за сигнала.
1 - 1 от 1