Сигнал № 0003581 / 21.01.2023
Статус: изпратен

Компрометирана пътна настилка, след ВиК ремонт

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
Пиша Ви във връзка с невъзстановена трайна, пътна настилка, след извършен ремонт на водопроводната мрежа в гр.Перник.
На 21.12.2022 г., служители на ВиК Перник, отстраниха теч на водопровода на ул Найчо Цанов пред бл.29. Преди ремонта улицата беше с павирана настилка. Извадените при ремонта павета, бяха извозени с камион на ВиК и до днес не са върнати. След отстраняване на теча, разкопаният участък беше запълнен с чакъл и пясък, и частично подравнен, но паветата не бяха подредени.
Кога трайната, пътна настилка пред блок 29 ще бъде възстановена?

От началото на настоящата година два пъти сме изпращали сигнали до ВиК Перник и Община Перник, но до сега няма отговор.



Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:792458XS-NC
Насочен към: Община Перник
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари