Сигнал № 0003579 / 21.01.2023
Статус: получил отговор

Закупено негодно пилешко месо

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте.

Вчера пазарувах в магазин Билла на адрес ул. „Сердикийски събор“ 1, 1421 ж.г. Южен парк, София. Закупих охладени пилешки бутчета и днес, когато отворих плика, за да ги готвя, ме облъхна непоносима миризма на развалено месо. Бутчетата категорично са негодни за консумация, като някои от тях миришат изключително силно, други - не толкова. Очевидно старо и негодно месо е смесено с по-прясно такова.

Моля за проверка по случая, защото това е недопустимо!

Благодаря предварително.

Десислава Джоглева
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:702589FD-NC
Последователи: 1
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
23.01.2023
Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ)
HelpBook.info - Закупено негодно пилешко месо...
Българска агенция по безопасност на храните, ЕИК: 176040023 Вашия документ е регистриран с Входящ номер: 1570/23.01.2023
Коментари
Няма коментари