Сигнал № 0003404 / 18.11.2022
Статус: изпратен

Некоректно паркиране

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. "Филип Аврамов" в жк. "Младост 3" по отсечката между светофара на общината и църквата (срещу парка), паркиралите коли пред новопостроеният блок на BLD причиняват неудобство за пресичане на пешеходната пътека. Мястото стана твърде опасно поради натовареността на трафика и бързо каращите коли, тъй като няма видимост от напаркиралите коли по улицата. За да пресечеш трябва да се излезе по стредата на пътя за да се огледаш. Поради прилежащите в близост училища, детски градини и парк, пешеходната пътека е доста натоварена с деца и е недопустимо на паркиралите коли да им се позволява да спират там и да създават опасност от инциденти.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:618421EO-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари