Сигнал № 0000339 / 12.06.2018
Статус: получил отговор

Самонастаняване на зелени площи

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В София, в Младост 3, пред блок 313, върху тревната площ постепенно се формира ново гето! След монтирането на каравана и активното и използване от неопределен брой лица, като постоянно или временно жилище, от няколко дни към "катуна" се е присъединил нов "автомобил"...... Преди няколко месеца в квартала имаше акция за принудително премахване на автомобили паркирали върху тревните площи, може би тя не се е отнасяла за такива които се ползват като постоянни жилища..... Без значение дали въпросът е от "компетенцията" на полицията или на някоя от общините-майки .... все някой може и да си свърши работата!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:481371VW-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
05.09.2018
Столична община
SN:481371VW-NC
Коментари

mavr ( преди 1 месец )

Караваната наскоро беше премахната, остана само счупеният опел. Той пак си е в тревната площ.
1 - 1 от 1