Сигнал № 0002964 / 14.05.2022
Статус: изпратен

Оставена дупка на тротоара, опастност от спъване

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте. На координати 42,6812799, 23,3127264 на моста на бул. Витоша над бул. България на тротоара има останало каре без плочки с гумени уплътнения в него.( До платното в посока планина Витоша) Прилагам снимка. Това каре е предпоставка да падне човек, ако не си гледа постоянно в краката. На 10.05 лично аз, бременна в 9ти месец, се спънах и паднах. Имах късмет, че не паднах по корем или към парапета на самия мост, точно до който е съответната дупка!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:714639MU-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари