Сигнал № 0000294 / 15.05.2018
Статус: изпратен

паркиране на пътното платно

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
след ремонта на бул Монтевидео ( София ; ж.к Овча Купел) по една лента във всяка посока на движение се използва за паркиране целодневно, въпреки всички знаци, че спирането и престоя са забранени, както и табелите показващи, че колите ще бъдат вдигани с паяци. Патрулните коли спокойно преминават покрай тях и няма дори признак за забележка. колите паркират плътно преди и след пешеходните патеки, което застрашава и пешеходците при пресичане. видимост няма. глоби няма. няма нито един констатиран нарушител. има коли, които не са местени от зимата.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:848375YA-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари