Сигнал № 0000286 / 09.05.2018
Статус: изпратен

кв. Горна баня ул. Каменица

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
След направена забележка от моя страна,че начина по който паркират и не само разрушава тротоарната площ пред домът, единственото нещо което се направи е да преместят и почистят или махнат греблото (не съм запозната) от към улицата . Бих искала да разбера след смяната на канализационните тръби по улица Каменица, ще бъде ли асфалтирана или поне ремонтирана след погрома който се оставя, след тежката техника и немарливостта на работниците?!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:298515FG-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари