Сигнал № 0002853 / 14.03.2022
Статус: изпратен

Парк Заимов е превзет от кучета

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Може да се видят свободно разхождащи се кучета, без каишка и често на значително разстояние от собствениците им във всяка част на парка, по всяко време на деня, всеки ден, без изключение. Често кучета могат да бъдат видяни и на детските площадки в парка. Парковата охрана е напълно безполезна за опазване на реда. Табелите предвидени за указване на реда са изпочупени, а знаците изрисувани на главните алеи са отдавна изтрити. Общината напълно неглижира проблема, докато същевременно парка се превръща в опасен за децата, а затревените площи все повече заприличват на разровена нива за картофи.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:634809BG-NC
Последователи: 1
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

petiar ( преди 3 месеца )

Става все по-зле - паркът вече е наистина превзет от кучета! И аз подадох сигнал, надявам се да се вземат мерки!
1 - 1 от 1