Сигнал № 0002652 / 23.11.2021
Статус: изпратен

Счупени контейнери за смет, неизвозване на отпадъци в с. Рударци

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте, отново сигнализирам, че контейнерите за смет на ул. Ерма №2 в с. Рударци са постоянно препълнени и се извозват нередовно (подобно е положението и на още няколко места за смет в селото).
Първоначално съм подал сигнал през юли, този е втори. Единствената разлика от тогава е, че се появи още един счупен контейнер, който лежи до първия, т.е. два от четирите налични контейнера са неизползваеми.
Контейнерите преливат, но не се извозват, хората започват да трупат боклук около тях. Боклуците започват да се разпростаняват по цялата улица, както и в близката рекичка, появиха се и бездомни котки и кучета, които се хранят от кофите.
Прилагам снимки, като името на файловете съответства на датата на заснемане.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:266208JQ-NC
Насочен към: Община Перник
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари