Сигнал № 0002646 / 22.11.2021
Статус: изпратен

Незаконно Строителство

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте.
От лятото на тази година в сила е закон за спирането на всички нови сгради,къщи или хотели в с.Синеморец община Царево. Причината за това е изходните води които замърсяват морето,защото са прекалено близо до брега,закона е до второ нареждане или отстраняването на проблема с мръсната канализация на това прекрасно място. Но тук далеч не е така! Безкрайно много нови къщи и хотели се строят в момента. Въпросното едно място,заради което аз пиша е на Улица Велека в с.Синеморец до църквата. Там има изкопи за нещо наистина голямо дали хотел или сграда не се знае. Прилагам снимки и видео към този сигнал. Голям проблем е и кмета в гр. Царево,който разрешава подобни неща да се случат.Знае се и името на въпросният собственик,Фернандо,който е управител на хотел Белла Виста в същото село. С безкрайно много схеми той е собственик и на една доста хубава и скъпа къща,която само с една заплата на управител всеки ще се усъмни,че е възможно. Надявам се за съдействието на Вашата организация.
Благодаря
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:584958PC-NC
Насочен към: Община Бургас
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари