Сигнал № 0002598 / 20.10.2021
Статус: изпратен

Неправомерно паркиране на зелена площ в Младост 1А

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Редовно паркиране на таксита от фирма ОК Супертранс в междублоковото пространство върху зелена общинска площ в квартал Младост 1А,в близост до заградената открита спортна площадка.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:750322WO-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари