Сигнал № 0002594 / 18.10.2021
Статус: изпратен

Съседско куче ни тормози

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Съседското куче ни тормози.Лае баща ми.Не можем спокойно да работим в градината ,защото стои на оградата и лае непрекъснато.Лае всеки който мине по улицата.Сутрин буди цялото семейство в 6 сутринта.Два пъти напада хора защото не беше вързано.
Няколко пъти помолихме учтиво да връзват кучето , но не бяхме чути.Всеки който дойде на гости не може да мине спокойно .
Кучето се намира на ул Теменуга 16, кв Панчарево местност Дебело Гуно.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:321640ZZ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари