Сигнал № 0002577 / 13.10.2021
Статус: получил отговор

изоставени автомобили

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Добър ден, на ул. Д-р Железкова срещу номера 5 и 7 при наличие на 8 паркоместа, три от паркоместата са заети от автомобили без граждаска отговорност, които от месеци не са помръдвани, със спаднали гуми, мръсни, възпрепятстват паркирането на живущите на въпросните адреси ул. Д-р Железкова 5 и 7, включително семейства с малки деца, които плащат данъци и застраховки. Моля за сигнализиране до въпросните собственици на автомобили с регистрационни номера В2760КМ, РР7877АН, В2793КК да преместят автомобилите.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:192857VD-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
18.10.2021
Община Варна- район "Одесос"
Изпращане на електронна поща: СИГ21005686ОД_001ОД
Вашето съобщение е готово за изпращане чрез следните прикачени файлове или връзки: СИГ21005686ОД_001ОД
Коментари
Няма коментари