Сигнал № 0002537 / 15.09.2021
Статус: получил отговор

Продължаващо неправомерно паркиране върху публични общински площи

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Столична община - Район "Младост"
Писмо с изх. № към РМЛ21-КЦ01-382-/1/ 08. 02. 21 г.

Столичен инспекторат
Отговор на сигнал SN:906378IV-NC 11.03.2021

Сигналът ми се отнася до продължаващото нерегламентирано паркиране на множество коли на общински площи предвидени за парк, намиращи се зад Военно общежитие "Младост" към 15.09.2021 г.

Въпреки предупредителните табели и поставените ограничения на входа на имота, водачите на МПС непрепятствено заобикалят същите. Поставените ограничителни гуми биват премествани или разбутвани. Поради честото движение същите автомбили се вдига прах, а при дъждовно време се създават кални локви, коловози и разкопавания в настилката, което възпрепятства преминаването на граждани до близкия хранителен магазин и поща. При липсва на пешеходен тротоар от ул. Жечо Гюмюшев до ул. Бъднина, същият имот се явява най-близкия безопасен пешеходен маршрут за живущите в непосредствена близост.

Приложено изпращам снимки от нерегламентирания паркинг и пораженията върху настилката.

Моля, проверете статута на площта и ограниченете влизането на автомобили.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:192689LL-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
26.10.2021
Столична община - Район "Младост"
SN:192689LL-NC
Писмо по компетентност относно сигнал за неправомерно паркиране върху публични общински площи, ул. „полк. Владимир Серафимов“
29.11.2021
Столична община - Район "Младост"
SN:192689LL-NC
Писмо по компетентност относно сигнал за неправомерно паркиране върху публични общински площи, ул. „полк. Владимир Серафимов“ СОА21-КЦ01-45615 29.11.21 - ОТГОВОР НА СИГНАЛ ДО ТЕОДОРА СУМРАЧКА НАЧ.ОТДЕЛ УОСЖФ К/ИЕ ДИРЕКТОР НА СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ НА СО К/ИЕ КОНТАКТЕН ЦЕНТЪР НА СО - К/ИЕ ПЕТКОВ
Коментари
Няма коментари