Сигнал № 0002526 / 12.09.2021
Статус: получил отговор

Оголени кабели на стълб за улично осветление

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На детската площадка зад бл. 362 има стълб за осветление с оголени кабели предполагам под напрежение.
На стълба има номер: 131165.
Стълбът се намира точно до люлките за деца.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:418409BQ-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
14.09.2021
Столична община - Район "Младост"
SN:418409BQ-NC
Сигналът Ви е предаден на фирмата, поддържаща осветлението за проверка.
Коментари
Няма коментари