Сигнал № 0002523 / 10.09.2021
Статус: получил отговор

Проблем с осветлението!!!

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Отново пиша за проблем с уличното осветление на улица "Проф. Милко Бичев " ! Осветителния стълб на улицата намиращ се срещу номер 9 свети няколко секунди и след това изгасва за дълго време! Светлината е слаба от останалите осветителни тела, клоните на дърветата допълнително пречат на осветлението и улицата е неприятно тъмна!
Моля да бъдете по-експедитивни и да отстраните проблема, а не да минат седмици, месеци...!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:717220JD-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
09.11.2021
Столична община - Район "Оборище"
SN:717220JD-NC
Сигналът Ви е предаден на фирмата, поддържаща осветлението за проверка.
10.11.2021
HelpBook.info
Осветление
Проблемът с осветителния стълб е решен.
Коментари
Няма коментари