Сигнал № 0002416 / 20.07.2021
Статус: изпратен

Градинката до игрището в "Младост" 1 зад блок 69 вече е обсебена от кучета

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Месеци наред в най-активните часове за почивка преди и след работа се налага да слушаме непрестанен лай на свободно разхождани кучета.

Няколко стопанина на кучета превърнаха градинката с игрището зад блок 69 в жк. "Младост" 1 в тяхна собственост, като не позволяват други хора да ползват малкото останали пейки.

Неведнъж съм ставал свидетел и се вижда на една от снимките свободните домашни любимци да притесняват останалите хора в градинката и преминаващите кучета с повод.

Подавам пореден сигнал от непоносим лай с часове сутрин и вечер. Същото се повтаря в сутрешните и вечерните часове в почивните дни.

Не намирам за нормално след 18-19 часа до към 21-22 всяка вечер да се търпи постоянното лаене и скимтене провокирано от стопаните на кучетата.

За живущите в блок 69 в жк. "Младост" 1 е постоянен тормоз.

Прилагам снимков материал, ако се налага ще заснема и видео.

Моля институциите да обърнат внимание!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:605059PF-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари