Сигнал № 0002415 / 20.07.2021
Статус: изпратен

Препълнени контейнери за боклук в с. Рударци

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте, сигнализирам, че контейнерите за смет на ул. Ерма №2 в с. Рударци са постоянно препълнени и се извозват един път на няколко дни. Единият от трите налични контейнера е счупен и лежи неизползваем от дълго време. В резултат се натрупват количества отппадъци около контейнерите и затрудняват движението по улицата. Както и създават предпоставки отпадъците да се разнасят по обществените площи и да попаднат в близката река.
Прилагам снимки, като името на файловете съответства на датата на заснемане.
С уважение.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:543868HF-NC
Насочен към: Община Перник
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари