Сигнал № 0002414 / 20.07.2021
Статус: изпратен

Състемно нарушаване на обществен ред в района на "Нонстоп" магазина на ул. Ал. Теодоров-Балан

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Откакто е отворен съответния магазин (от около година) и са поставени отвън 2 правостоящи маси, всяка вечер се събират хора, консумират алкохол и системно шумят след 22 часа и до поне 2-3 часа. Това пречи на спокойния сън на поне няколко блока наоколо. Моля да се вземат мерки да се прекрати това безобразие. Като начало едва ли този магазин е регистриран като заведение за консумация и едва ли има право на маси... И след това в жилищни райони мисля е недопустимо да се шуми след 22 часа. Моля за адекватно решение на проблема!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:449862CH-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари