Сигнал № 0002341 / 14.06.2021
Статус: получил отговор

Счупени плочки

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
в ж.к.Младост 1А,ул.Анна Ахматова,пред блок 534 има счупени плочки пред магазин 1,които са пропаднали на около 40 см и има огромна опастност от счуване на крак,падания и др. наранявания,особено в тъмната част на денонощието. Моля за Вашето компетентно становище към кой да се обърнем за разрешаване на проблема,докато някой не е пострадал все още.
Благодарим Ви предварително!
Бъдете здрави!
Поздрави,
Георги Попов
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:756037RX-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
05.08.2021
Столична община - Район "Младост"
SN:756037RX-NC
Възлагането на ремонтните работи се извършва по предложение на районните администрации. Сигналът e изпратен до район "Младост" за проверка и становище.
Коментари
Няма коментари