Сигнал № 0002333 / 09.06.2021
Статус: изпратен

Нерегламентирано изхвърляне на хранителни отпадъци от заведение за бързо хранене

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изразявам възмущението на живущите в бл.411, вх.6 и вх.7 в Младост-4, отностно изхвърлянето на хранителни отпадъци от заведение за бързо хранене до кофите за смет.
Всяка вечер в кофите и до контейнерите за смет се изхвърлят хранителни отпадъци и кофи с мазнина, които се остават по тротоар, велоалеята и улицата.
Вече свикнахме с миризмите разнасящи се от сутрин до късно вечер, с хората посещаващи пазарчето и консумиращи своите сандвичи на пейките пред входа ни, но този боклук и мазните петна около кофите и велоалеята вече надхвърлят нашето търпение.
Нямаме нищо против дюнерите, ние също често похапваме там, но бихме искали така, както е чисто в самото заведение, така чисто да бъде и около кофите в края на работния ден.
Надявам се да вземете необходимите мерки за опазване на чистота в нашия квартал.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:446636SS-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари