Сигнал № 0002312 / 27.05.2021
Статус: получил отговор

Неподдържани тревни площи в Младост 3

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Тревните площи в квартал Младост 3 са обрасли в еднометрова трева, която в момента цъфти обилно и създава огромни проблеми за хората с алергии. Наблюдава се както около детските градини и междублокови пространства, така и в зелената площ между магазин Lidl и HIT.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:972942CK-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
07.06.2021
Столична община - Район "Младост"
Писмо с изх. № към РМЛ21-КЦ01-2173-/1/ 07. 06. 21 г.
Приложено, предоставям Ви писмо с изх. № към РМЛ21-КЦ01-2173-/1/ 07. 06. 21 г. на заместник кмета на СО-район "Младост" за Ваше сведение. С уважение, инж. Ел. Петрова-гл. експерт в отдел "Екология"
Коментари

pincesa2 ( преди 3 седмици )

още по-зле е положението и в Младост 3 до блок 372, преди месец на детската площадка беше видяна и змия.
1 - 1 от 1