Сигнал № 0002304 / 25.05.2021
Статус: изпратен

Неподдържани тревни площи Младост 1А

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
Тревните площи в Младост 1А имат спешна нужда от окосяване и пръскане за кърлежи. На места тревата достига 60 см, пълно е с кърлежи. Моля за становище за кои дати е планирано косенето и пръскането срещу вредители.

Поздрави!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:547416YJ-NC
Последователи: 1
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

pvelkova ( преди 2 седмици )

Здравейте,към днешна дата (31.05.2021 г.) не са предприети никакви действия по сигнала по-горе и тревните площи стават все по-високи. Заради всички алергени, които разпръскват растенията, заради насекомите и влечугите, които обитават високите треви това положение е изключително опасно за жителите на квартала и е въпрос на време някой да пострада. Аз също апелирам да се вземат незабавни мерки!
1 - 1 от 1