Сигнал № 0002303 / 25.05.2021
Статус: изпратен

Счупен клон

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,
Искам да алармирам за счупен клон на дърво пред вход 3 на блок 225 в ж. к Младост 2.
МОЛЯ за адекватна и бърза намеса за отстраняване на клона, защото пред входа има доста движение от всички живущи в него.
Оставан на разположение!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:174897RJ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари