Сигнал № 0001811 / 11.09.2020
Статус: изпратен

Неправилно поставено заграждение на строителен обект

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

На ул. Луи Айер 145, оградата, която е поставена стои така от поне 2 години вече без строителството да започва. Оградата е поставена така, че пречи на разминаването на колите, опасно е за пешеходците, а и след проверка в кадастъра, установих, че е поставена така, че е заградила направо улицата. Движението по тази улица е изключително интензивно. Моля, да се премахне оградата ако няма да се строи или поне да се вкара с 2-3 метра навътре.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:412637NM-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари