Сигнал № 0001810 / 10.09.2020
Статус: изпратен

некачествено измиване на улици

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
на 02.09.2020 е било извършено "измиване" на квартални улици по адрес София, кв. Толстой. Колата , която трябвало да измива улици се движеше се с вдигнати четки , и само по среда на пътното платно,. В резултат на което цялата кал и мърсотия , която с години се събирала до бордюри се остана на мястото. Във връзка с това бих искала да питам -
1. колко струва на община измиване на 1 км от квартална улица.
2. При условие че почистване не е било направено , за какво точно се харчи финансов ресурс.
3. Защо община не контролира процеса на измиване
4. Определено община извършва безстопанственост по отношение на финансовите ресурси,
5. Как точно живущи в квартала могат да получат качествено почестване, срещу данъци, които те изплащат
Към моя жалба прилагам фото, които съм направила след като минала машина за измиване на улици. Искам да предупредя, че ако измиването няма да бъде изпълнен качествено с реално изчистване на улица, то същите фото, ще изпратя до медии, като документ за безстопанственост на община.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:136532NU-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари