Сигнал № 0001805 / 09.09.2020
Статус: изпратен

Фасада в лошо състояние

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Младост 1, блок 30, вх Б или В
Изглежда мазилка и/или бетонна стена на тераса се е срутила върху долните етажи. Потрошила е климатиците на първия етаж. Цяло чудо е, че никой не е минавал тогава отдолу.
От другата страна (към Цариградско шосе) вх. А има счупен прозорец на стълбището на трети-четвърти етаж. Големи парчета стъкло все още висят и представляват опасност за минаващите, а плочките покрай блока са в стъкла.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:713077YE-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари