Сигнал № 0001803 / 07.09.2020
Статус: изпратен

Кола спряна от движение вече 2 години стои на тротоар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Вече 2 години никой не обръща внимание на кола видимо спряна от движение и заемаща място на предназначена за движение на живущите в квартала! Моля институциите да вземат отношение и да се премахне тази скраб от иначе хубавия ни квартал. Адрес: гр.София, ул. Тодораки Пешев, бл.114 а. Уважаеми служители на общината, ще я видите изоставена точно, където иначе би трябвало да има озеленяване, но не и автоморга!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:657026XN-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари