Сигнал № 0001796 / 02.09.2020
Статус: изпратен

Незаконно къмпингуване

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте. Искам да подам сигнал за незаконно къмпингуване в квартал Младост 4 пред блок 463 между първи и втори вход. Човекът си е разположил караваната пред двата входа, завързал си е куче, оградил е мястото с палета и така е заел 5 паркоместа. През деня се пали скара, а вечерта се оформят алкохолни сбирки. Зоната пред блока не е обозначена за къмпинг, и смятам че извън местата за тази цел е забранено къмпингуването. Моля да проверите случая и да вземете необходимите мерки.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:026234NP-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари