Сигнал № 0001710 / 06.07.2020
Статус: изпратен

Премахнат тръбнорешетъчен парапет за по лесно преминаване. Приблизителен адрес - Улица Сребърна 15 кв. Хладилника - София

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Пред Astella Home има премахнат парапет с оглед смелите граждани да не ходят до светофара а да притичат между автомобилите.
Там са 6 / шест / платна в двете посоки.
Това е предпоставка за инциденти...

Моята препоръка е, освен да се монтира отново, да се заварят гайките

Резултатът досега :
Сигнал №99865/ СОА18-КЦ01-28589/ 13.07.2018 20:54:17 - в процес на обработка
Почти две години се обработва...
Сигнал №129143/ СОА19-КЦ01-2298/ 20.01.2019 19:20:50 - в процес на обработка
повече от година се обработва...

Нека да не даваме възможност за инциденти

към момента добавям и следните сигнали
СИГНАЛ № 0001379 / 02.01.2020
Няма реакция
СИГНАЛ № 0001452 / 03.02.2020
Предписание от Пътна полиция за възстановяване
СИГНАЛ № 0001570 / 20.04.2020

Имате и предписание от Пътна Полиция
Няма реакция

Въобще се питам - има ли смисъл от този сайт ?!?
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:064626UH-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари