Сигнал № 0001702 / 29.06.2020
Статус: изпратен

Занемарена ,мръсна и опасна площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте ,
Вече не знам къде да пиша ,площадката в междублоковото пространство между 131В ,131Б,134 е в окаяно състояние ,изключително мръсна ,кошовете се събират рядко мирише ужасно на тоалетна дори на седмия етаж зад блок 131в.Беше обещано ,че ще окастрят храстите и ниските части на джанките ,защото там се дрогират ,оставят "пратки",използва се за тоалетна .Още миналата година обещаха да го направят от общината.Сега тревата е по -висока от децата и мирише МНОГО.
Моля да се вземат спешни мерки,опасно е за децата ,които играят тук .
Освен това пясъчниците са обрасли и пълни с животински фекалии .Дървената конструкция на пързалката е загнила и счупена , асфалтовата настилка е крива ,напикана и обрасла в трева .Пейките са криви и счупени .Всички околни площадки са направени !Нашата е голяма в голямо меджублоково пространство и има много възможности да се развие ,но ни трябва помощ.
Моля за съдействие за на първо време за спешно почистване,окосяване и изрязване на дървета и храсти ,които служат за тоалетна .
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:823193ZT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари