Сигнал № 0001697 / 24.06.2020
Статус: изпратен

Занемарена детска площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Занемарена детска площадка, Междублоковото пространство на Бл.307,305.Липсват кошове за боклук, тревата не е окосена, улея на пързалката вече две години е счупен, липсват люлките.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:578487WY-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари