Сигнал № 0001691 / 22.06.2020
Статус: изпратен

Опасно дърво-липа.

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Желая да Ви информирам за опасно дърво-липа, намиращо се на уличния тротоар в гр.София, община Нови Искър, Чепинци,
ул. Светльовци 18. Дървото е старо, виско и с вече изгнило събло. Предпоставка е за опасност.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:815755AF-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари