Сигнал № 0001678 / 16.06.2020
Статус: изпратен

Светофар без видимост

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Липсва видимост към новоизгранедия светофар в квартал Горубляне на ул. "Г. Белов" и "Самоковско шосе". Лесно може да се пропусне и да се предизвикат катастрофи.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:509162RK-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари