Сигнал № 0001616 / 15.05.2020
Статус: изпратен

Замърсени площи

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Натъкнах се на зарината площ с всякакви отпадци, най-вече строителни.
Адресът е Младост 1, срещу бл. 79, до новите кооперации, непосредствено до пункта за икупуване на хартия и стъкло.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:640584RI-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари