Сигнал № 0001614 / 15.05.2020
Статус: изпратен

Кофа за боклук

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Една от кофите за боклук пред блок 212 е със счупено колело и се нуждае от подмяна
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:100427ZV-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари