Сигнал № 0001609 / 13.05.2020
Статус: изпратен

Дупка на пътното платно

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В ж.к. Младост 3 зад военно общежитие "Младост"и пред блок 373 на пътното платно има няколко ями като съм снимал само една от тях. Те са предпоставка за произшествия заради опита на водачите да ги избягват.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:995597KL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари