Сигнал № 0001584 / 28.04.2020
Статус: изпратен

Шахта

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Натъкнах се на шахта, която се нуждае от укрепване. Намира се в Младост 1, бул. Йерусалим, в близост до бл. 6.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:699512XT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари