Сигнал № 0001575 / 22.04.2020
Статус: изпратен

паркиране в зелени площи

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Всекидневно, зелените площи зад бл.213 в жк. Младост 2, гр. София се използват за паркинг. Освен унищожаването на зеленината и дръвчетата, които бяха посадени, за да се спре това паркиране, се замърсяват улиците и пешеходните пътеки с кал.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:585862WU-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари