Сигнал № 0001559 / 09.04.2020
Статус: изпратен

Опасна сграда

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изоставена от години и опасна сграда се намира непосредствено до детска площадка и училище. Някога е била обезопасена с метална решетка, но това отдавна не върши работа, тъй като по фасадата има дупки и всеки може да влезе вътре. Въвв вътрешността й се е насъбрала смет, растат храсти и като цяло е грозна гледка.
Моля за проверка на статута на сградата и премахването й.
Местополежението й е Младост 1, пред бл. 50 и бл. 43.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:084050NY-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

mavr ( преди 2 месеца )

Не е единствената в района! Бездействието на общината е вечно.....
1 - 1 от 1